Album na zdjęcia - Beżowy melanż

  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 169,00 zł 126,75 zł

KUPUJESZ ALBUM NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Album na zdjęcia wklejane. Oprawiony w lnianą, płócienną okleinę w kolorze naturalnym, beżowym.

Na okładce albumu tłoczony napis w kolorze złotym. Piękny, klasyczny design.

25 kart o gramaturze 250g z przekładkami pergaminowymi.

Karty w kolorze szarym.

Album na zdjęcia dla dzieci dostępny w dwóch wymiarach:

1. 32x35, wymiar karty w środku: 31x32 (miejsce na wklejanie zdjęć) 

2. 25x35, wymiar karty w środku: 24x31 (miejsce na wklejanie zdjęć) 

Przeznaczony na zdjęcia w różnych wymiarach - przykładowe kombinacje poniżej. 

 

Klasyczny album na zdjęcia dla dzieci

Próbujesz uchwycić każdą piękną chwilę za pomocą aparatu? Czy dokumentujesz rozwój swojego dziecka za pomocą zdjęć? Jeśli tak, to wykonane fotografie powinny zostać posortowane w odpowiedni sposób. Tu z pomocą przychodzi nasz elegancki, pięknie zdobiony album. Dzięki niemu sporządzisz jedyną w swoim rodzaju rodzinną pamiątkę, Przyklej zdjęcia do kart wedle własnego uznania i stwórz swojemu dziecku piękną kronikę z czasów jego dzieciństwa. Nie ma znaczenia, jakiej wielkości fotografie wywołasz. W albumie możesz wklejać fotografie w różnych rozmiarach!

 

Przykładowe kombinacje zdjęć:

Album 25x35

10x15 - 4 zdjęcia w poziomie lub 3 zdjęcia w pionie na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami. - 200 lub 150 zdjęć w albumie. 

13x18 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania.  

15x21 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania. 

 

Album na zdjęcia dla dzieci - piękny pomysł na prezent

Album składa się z 25 sztywnych szarych kart wykonanych z wysokiej jakości papieru o gramaturze 250g. Każda strona została wyposażona w pergaminowe przekładki, która zapobiega sklejaniu się zdjęć. Twarda, beżowa okładka ze złotym napisem, dodaje produktowi szyku oraz elegancji. Album wykonany w stylu vintage - przywołuje wspomnienia rodzinnych kronik tworzonych przez nasze babcie. Możliwość wyboru jednego z dwóch rozmiarów: 25x35 cm lub 32x35 cm. Nasz album doskonale nada się jako baza do scrapbookingu. Można do niego wklejać nie tylko zdjęcia, ale też przeróżne ozdoby. Ponadto, świetnie sprawdzi się jako elegancki prezent dla kogoś bliskiego (np. z okazji świąt).


WAŻNE!

Proszę nie przyklejać zdjęć klejem. Można użyć do tego taśmy dwustronnej lub specjalnych podklejek pod zdjęcia (dostępne w ofercie naszego sklepu).