Album na zdjęcia - Kłos pszenicy 25x35 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 169,00 zł

KUPUJESZ ALBUM NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Album na zdjęcia wklejane. Idealny na rodzinną pamiątkę. Oprawiony w lnianą, płócienną okleinę w kolorze naturalnym, beżowym.

Na okładce albumu tłoczony złoty napis.

25 kart o gramaturze 250g z przekładkami pergaminowymi.

Karty w kolorze szarym.

Wymiar albumu: 25x35, wymiar karty w środku: 24x31 (miejsce na wklejanie zdjęć).

Przeznaczony na zdjęcia w różnych wymiarach - przykładowe kombinacje poniżej. 

 

Klasyczny album na zdjęcia dla dzieci

Album na zdjęcia wklejane - idealny do stworzenia jedynej w swoim rodzaju kroniki z dzieciństwa lub stworzenia tradycyjnej pamiątki rodzinnej. Elegancki, oprawiony w gustowną okładkę. Swoim wyglądem przypomina albumy, jakie można znaleźć w domach naszych babć. Doskonały na prezent lub jako baza do scrapbookingu. Wykonany z wysokiej klasy materiałów. Album, który posłuży na długie lata. Możliwość wklejania zdjęć różnych rozmiarów. Przykładowe kombinacje:

Album 25x35

10x15 - 4 zdjęcia w poziomie lub 3 zdjęcia w pionie na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami. - 200 lub 150 zdjęć w albumie. 

13x18 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania.  

15x21 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania. 


Charakterystyka produktu

Album składa się z 25 kart wykonanych z papieru o gramaturze 200g. Każda z nich oddzielona jest od siebie pergaminową przekładką, dzięki czemu zdjęcia nie będą się do siebie przyklejać. Twarda oprawa zapobiega niszczeniu się stron i chroni przed zagnieceniami. Album dostępny w dwóch rozmiarach.

WAŻNE!

Proszę nie przyklejać zdjęć klejem. Można użyć do tego taśmy dwustronnej lub specjalnych podklejek pod zdjęcia, rożków do zdjęć.