Album na zdjęcia - Lawendowe pole - OUTLET 32x35

  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 281,67 zł

Brak możliwości zwrotu - produkt outletowy!

Album posiada niewiele wady, np. skazę materiału, zaciągnięty lub przybrudzony materiał okładki. Defekty nie wpływają w żaden sposób na użytkowanie.

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, oprawiony w płócienną okleinę w kolorze lawendowym.

Na okładce tłoczony napis w kolorze złotym.

25 kart o gramaturze 250g z przekładkami pergaminowymi.

Karty w kolorze kremowym.

Wymiar albumu: 25x35, wymiar karty w środku: 24x31.

Przeznaczony na zdjęcia w różnych wymiarach - przykładowe kombinacje poniżej. 

WAŻNE!

Proszę nie przyklejać zdjęć klejem. Lepiej sprawdzą się taśma dwustronna lub specjalne podklejki do fotografii.

Piękny album na rodzinne zdjęcia

Zbierasz zdjęcia swojej rodziny? Często fotografujesz swoje dziecko? Warto byłoby zebrać wszystkie wykonane fotografie w jednym miejscu. Tu z pomocą przychodzi nasz album w stylu vintage. Piękny, w twardej lawendowej oprawie, będzie stanowić cenną kroniką ze wspominkami dla Waszej familii. Produkt uniwersalny. Możesz wklejać w nim zdjęcia w różnym rozmiarze. Przykładowe kombinacje poniżej:

  • 10x15 - 4 zdjęć w poziomie lub 3 zdjęcia w pionie na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami - 200 lub 150 zdjęć w albumie. 
  • 13x18 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania.  
  • 15x21 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania. 


Charakterystyka produktu

Ponadczasowa pamiątka dla całej rodziny. Album na zdjęcia bezpiecznie przechowa Wasze wspomnienia. Wymiary: 25x35 cm. Wnętrze wypełnione 25 kartami wykonanymi z papieru o gramaturze 250 g. Kolejne strony oddzielone pergaminowymi zakładkami, co zapobiega sklejaniu się fotografii. Album doskonały do scrapbookingu. Możesz dekorować go wycinankami, naklejkami, wstążkami, tasiemkami i czym tylko zechcesz.

UWAGA! Produkt outletowy. Posiada niewielkie defekty, które nie wpływają na jego użytkowanie. Album nie podlega zwrotowi.