Album na zdjęcia - Lawendowe pole

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 169,00 zł

KUPUJESZ ALBUM NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Klasyczny album do wklejania zdjęć. Oprawiony w płócienną okleinę w kolorze fioletowym, z delikatnymi przebłyskami granatu i różu. Wszystko zależy od tego, pod jakim kątem patrzymy na album. 

Na okładce tłoczony napis w kolorze złotym.

25 kart o gramaturze 250g z przekładkami pergaminowymi.

Karty w kolorze kremowym.

Dostępny w dwóch wymiarach:

1. 32x35, wymiar karty w środku: 31x32 (miejsce na wklejanie zdjęć).

2. 25x35, wymiar karty w środku: 24x31 (miejsce na wklejanie zdjęć).

Przeznaczony na zdjęcia w różnych wymiarach - przykładowe kombinacje poniżej. 

 

Album na zdjęcia oprawiony w twardą okładkę

Elegancki, klasyczny album wykonany w stylu vintage. Oprawiony w szykowną, twardą okładkę w kolorze lawendy. Doskonały do stworzenia własnej rodzinnej kroniki. Album składa się z 25 kart wykonanych z wysokiej klasy papieru o gramaturze 200g. Każda z nich przedzielona jest specjalną pergaminową zakładką, dzięki czemu zdjęcia nie będą się do siebie przyklejać. Album umożliwia umieszczenia w nim fotografii o różnych rozmiarach. Nie ma znaczenia, w jakim formacie wywołujesz zdjęcia. Możesz ułożyć je na każdej karcie wedle własnego uznania. Przykładowe kombinacje: 

1. Album 32x35

10x15 – 6 na stronę - wszystkie w pionie lub poziomie - 300 zdjęć w albumie - zdjęcia przyklejone blisko siebie. 

10x15 - 4 na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami. - 200 zdjęć w albumie. 

13x18 – 2 zdjęcia w pionie, 2 zdjęcia w poziomie lub kombinacja 1 w pionie, 2 w poziomie - 100 lub 150 zdjęć w albumie - miejsce na ozdabiania, pisania. 

15x21 – 2 zdjęcia w poziomie i 2 zdjęcia w pionie. (100 zdjęć w albumie) - przestrzeń do pisania, ozdabiania. 

 

2. Album 25x35

10x15 - 4 zdjęcia w poziomie lub 3 w pionie na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami. - 200 lub 150 zdjęć w albumie. 

13x18 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania.  

15x21 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania. 

 

Album o uniwersalnym zastosowaniu

Nasz album może Ci posłużyć do stworzenia dowolnego kolażu zdjęć. Umieść w nim zdjęcia swojego dziecka, zrób z niego kronikę rodzinną lub niech posłuży Ci jako baza do scrapbookingu i miejsce do zbierania najcenniejszych pamiątek. Ograniczyć może Cię na tym polu jedynie własna wyobraźnia. Karty albumu zostały wykonane w taki sposób, że bez problemu przyozdobisz je naklejkami, tasiemkami, wycinankami i innymi tego rodzaju materiałami.

 

WAŻNE!

Do wklejania zdjęć nie zaleca się stosować kleju. Może to doprowadzić do pogniecenia się kart. W tym celu lepiej jest użyć np. taśmy dwustronnej lub specjalnych podklejek pod zdjęcia (dostępne w ofercie naszego sklepu).