Album na zdjęcia - Magnoliowy ogród - OUTLET 25x35

  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 129,00 zł

PRODUKT OUTLETOWY - brak możliwości zwrotu.

Produkt z niewielkimi wadami - np. skaza materiału zaciągnięty lub przybrudzony materiał okładki. Nie wpływa to w żaden sposób na użytkowanie albumu.

Album na zdjęcia wklejane, oprawiony w płócienną okleinę w kolorze delikatnego różu, jasnej brzoskwini, magnolii. Kolor zależy od tego jak światło pada na album.

Na okładce albumu tłoczony napis w kolorze złotym.

25 kart o gramaturze 250g z przekładkami pergaminowymi.

Karty w kolorze kremowym.

Wymiar albumu: 25x35, wymiar karty w środku: 24x31.

Przeznaczony na zdjęcia w różnych wymiarach - przykładowe kombinacje poniżej. 

WAŻNE!

Proszę nie przyklejać zdjęć klejem. Można użyć do tego taśmy dwustronnej lub specjalnych podklejek pod zdjęcia/rożków do zdjęć. 

Album na zdjęcia Twojego dziecka

Piękny album na zdjęcia wklejane, w którym umieścisz fotografie swojego malucha. Idealny materiał do stworzenia prawdziwej kroniki rozwoju dziecka. Tradycyjny album, wykonany w stylu vintage. Trwały i elegancki. Przechowasz w nim zdjęcia, do których z przyjemnością będziesz wracać po latach.

 

Charakterystyka produktu

Album w twardej okładce o kolorze magnolii. Wewnątrz znajduje się 25 kremowych kart wykonanych z trwałego papieru o gramaturze 250g. Możesz umieścić na nich zdjęcia o dowolnym rozmiarze. Poniżej przedstawiamy przykładowe kombinacje umieszczenia fotografii:

 

  • 10x15 - 4 zdjęć w poziomie lub 3 zdjęcia w pionie na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami - 200 lub 150 zdjęć w albumie. 
  • 13x18 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania.  
  • 15x21 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania. 

Album w rozmiarze 25x35 cm. Poręczny - schowasz go w szufladzie lub zmieścisz na półce. Produkt outletowy - nie podlega zwrotowi. Album może posiadać niewielkie defekty powstałe w czasie produkcji (np. niewielkie zabrudzenia okładki. zagięcia, zaciągnięcia). Nie wpływa to jednak na użytkowanie produktu.

Karty można ozdabiać nie tylko fotografiami, ale też wycinankami, naklejkami i innymi materiałami do scrapbookingu. Zamów już dziś i stwórz niepowtarzalną pamiątkę.