Album na zdjęcia - Magnoliowy ogród

  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 169,00 zł 126,75 zł

KUPUJESZ ALBUM NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Tradycyjny album do wklejania zdjęć. Oprawiony w płócienną okleinę w kolorze delikatnego różu, jasnej brzoskwini, magnolii. Kolor zależy od tego jak światło pada na album.

Na okładce albumu tłoczony napis w kolorze złotym.

25 kart o gramaturze 250g z przekładkami pergaminowymi.

Karty w kolorze kremowym.

Dostępny w dwóch wymiarach:

1. 32x35, wymiar karty w środku: 31x32 (miejsce na wyklejanie zdjęć).

2. 25x35, wymiar karty w środku: 24x31 (miejsce na wyklejanie zdjęć).

Przeznaczony na zdjęcia w różnych wymiarach - przykładowe kombinacje poniżej. 

 

Album na zdjęcia wklejane - stwórz oryginalną rodzinną pamiątkę

Jeśli często fotografujesz swoje dziecko lub po prostu zbierasz rodzinne zdjęcia, to nasz album na pewno przypadnie Ci do gustu. Dzięki niemu stworzyć jedyną w swoim rodzaju rodzinną kronikę, w której znajdą uwiecznione na fotografii najpiękniejsze chwile. Wspólnie będziecie do nich wracać w przyszłości. Nie ma znaczenia, jakiej wielkości zdjęcia wywołujesz. W albumie możesz umieścić fotografie o różnych wymiarach w dowolnej konfiguracji. Przykładowe kombinacje prezentujemy poniżej.

1. Album 32x35

10x15 – 6 na stronę - wszystkie w pionie lub poziomie - 300 zdjęć w albumie - zdjęcia przyklejone blisko siebie. 

10x15 - 4 na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami. - 200 zdjęć w albumie. 

13x18 – 2 zdjęcia w pionie, 2 zdjęcia w poziomie lub kombinacja 1 w pionie, 2 w poziomie - 100 lub 150 zdjęć w albumie - miejsce na ozdabiania, pisania. 

15x21 – 2 zdjęcia w poziomie i 2 zdjęcia w pionie. (100 zdjęć w albumie) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania. 

 

2. Album 25x35

10x15 - 4 zdjęć w poziomie lub 3 zdjęcia w pionie na stronę - przestrzenie między zdjęciami do ozdabiania naklejkami lub napisami - 200 lub 150 zdjęć w albumie. 

13x18 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania.  

15x21 – 1 zdjęcie w poziomie lub 2 zdjęcia w pionie na stronę. (50 lub 100 zdjęć) - dużo przestrzeni do pisania, ozdabiania. 

 

Album idealny do scrapbookingu

A może szukasz albumu, który będzie stanowić bazę do scrapbookingu? Nasz album idealnie się do tego nada. Jego grube karty wykonane z wysokiej jakości papieru możesz ozdabiać nie tylko zdjęciami, ale też specjalnymi naklejkami, wycinankami i innymi materiałami. Stwórz w ten sposób własną, całkowicie unikatową pamiątkę rodzinną. Album został oprawiony w twardą oprawę, która chroni go przed różnymi zniszczeniami. Dzięki temu będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie przez długie lata.

 

WAŻNE!

Proszę nie przyklejać zdjęć do albumu klejem. Może to doprowadzić do pogniecenia się kart. O wiele lepiej użyć w tym celu taśmy dwustronnej lub specjalnych podklejek pod zdjęcia (dostępne w ofercie naszego sklepu).