Dziecięce Złote Myśli - Cappuccino

  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 89,00 zł

PRZEDSPRZEDAŻ! WYSYŁKA OKOŁO 26.03.2021

Rozmownik "Dziecięce Złote Myśli" - kolor okładki Cappuccino. 

KUPUJESZ PAMIĘTNIK NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Dziecięce Złote Myśli to dziennik do zapisywania śmiesznych powiedzonek dziecka, rozmów z nim, wspomnień z dzieciństwa, które chcemy zachować. Wyjątkowy produkt, który sprawdzi się idealnie jako prezent na roczek lub prezent dla dwulatka. Wspaniała pamiątka rodzinna.

Format A5

Liczba stron: 152 - 294 miejsca na zapisanie konkretnych powiedzonek/wydarzeń. 

Okładka: twarda lniana oprawa w kolorze cappuccino. Subtelny brąz, nakrapiany, na którym nie widać zabrudzeń. Tłoczony napis w kolorze złotym. 

Papier: najwyższej jakości o gramaturze 120g. 

Tasiemka do oznaczania miejsca. 

Produkt wyprodukowany w Polsce!

Dziecięce Złote Myśli - pamiętnik dziecka do zapisywania powiedzonek, rozmów, ważnych wydarzeń

Pamiętnik składa się ze 152 stron najwyższej jakości papieru. Ilość stron pozwala na zapisanie aż 294 powiedzonek, rozmów lub zapisania tego co dziecko zrobiło, a chcielibyśmy to zapamiętać. Dzieci zadają mnóstwo pytań, w okresie dzieciństwa mają bardzo dużo do powiedzenia a ich wypowiedzi są często zaskakujące, bardzo zabawne i nieprzewidywalne, dlatego warto je zapisać. Dziecięce Złote Myśli przechowają te wszystkie cudowne powiedzonka na przyszłości, byście razem za kilkanaście lat mogli wspominać ten cudowny okres bujnej dziecięcej wyobraźni. 

 

Wspaniały rozmownik dziecka 

Format szkolnego zeszytu - możesz go mieć ze sobą na wakacjach, pod ręką w domu lub w torebce na wyjeździe - jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca, a nigdy nie wiadomo co przyjdzie do głowy małemu człowiekowi. 

Układ pozwalający na dowolność - zapiszesz datę lub wiek dziecka, miejsce, a tekst umieścisz w ramce. Ramka pozwala na dowolne uzupełnianie. Jeśli chcesz zapisać dłuższą rozmowę masz dużo miejsca, ale jeśli jest to tylko jedno zdanie zapiszesz je na środku i całość będzie lepiej wyglądać. 

Wspaniały prezent na roczek, dla dwu- i trzylatka. Ograniczenie wiekowe nie istnieje, możesz zapisywać do kiedy macie ochotę i starczy miejsca. 

Twarda oprawa oraz szycie sprawią, że pamiętnik będzie wyglądał pięknie po latach a zapisane w nim wspomnienia będę bezpiecznie przechowane. 

 

Idealny prezent na roczek i prezent dla dwulatka

Dzieci zaczynają mówić w różnym wieku, ale pierwsze słowa, przekręcane i urocze często możesz usłyszeć już po pierwszych urodzinach. W Dziecięcych Złotych Myślach wszystkie powiedzonka zostaną zapisane a Ty nigdy nie zapomnisz jak Twoje dziecko śmiesznie przekręcało słowa. 

Jeśli wybierasz się na urodziny do wygadanego dwulatka, który ma wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia, jego rodzice będą bardzo zadowoleni z takiego prezentu. Będzie on wspaniałą pamiątką rodzinną na wiele lat. 

Kolor okładki jest ponadczasowy, klasyczny i sprawdzi się zarówno jako prezent dla dziewczynki i prezent dla chłopca. Dziecięce złote myśli to doskonały pomysł na prezent. Niebanalny, wyjątkowy taki, który spodoba się całej rodzinie. 

Przechowywanie pamiątek

Dziecięce złote myśli możesz przechowywać dla dziecka wiele lat. Dzięki wspaniałej i trwałej okładce, wykonanej z lnianej okleiny, po wielu latach będzie wyglądał nadal równie pięknie i będzie przywoływał wiele wspaniałych wspomnień. Możesz znaleźć dla niego miejsce w rodzinnych pamiątkach lub przechowywać go razem z innymi pamiątkami z dzieciństwa dziecka w jednym z naszych pudełek wspomnień.