Komplet BŁĘKIT - Pudełko wspomnień + Pamiętnik

 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • Rabat: 30 %
 • 160,30 zł

Pudełko wspomnień i pamiętnik "Moje dzieciństwo" w  eleganckim zestawie.

Kolor okleiny: błękitny.

Pudełko wspomnień o wymiarach 37x28x11 cm.

Wieko zamykane na magnes.

Tłoczony napis na wieku w kolorze białym.

Pamiętnik "Moje dzieciństwo" w formacie A4.

Liczba stron: 112.

Kartki wykonane z papieru o gramaturze 100g.

Miejsce na zapiski, zdjęcia i odciski dłoni i stóp. 

Z czego składa się komplet?

Zestaw zawiera pudełko wspomnień przeznaczone do przechowywania najcenniejszych skarbów z dzieciństwa Twojej pociechy (mogą to być ubranka, opaska ze szpitala, smoczek, butelka, ulubiona zabawka itp.) oraz z pamiętnika, w którym udokumentujesz najpiękniejsze chwile z tego niepowtarzalnego okresu. Komplet stanowi jedyną w swoim rodzaju pamiątkę z pierwszych miesięcy życia dziecka. 

 

Pudełko wspomnień - charakterystyka

Pudełko wspomnień, nazywane też Memory Box, to specjalna skrzyneczka, w której schowasz różne przedmioty będące niezwykle istotne dla Twojego dziecka w pierwszych miesiącach jego życia. Produkt posiada wymiary 37x28x11 cm. Zamykane na magnes. Wieko po zewnętrznej strony ma wytłoczony ozdobny napis, z kolei wnętrze skrywa specjalną metryczkę. Należy ją spersonalizować, wpisując do niej dane dziecka: imię i nazwisko, datę oraz miejsce urodzenia, wagę i wzrost. Przewidziano też miejsce na fotografię malucha. Pudełko jest trwałe i skutecznie uchroni gromadzone w nim przedmioty np. przed kurzem.

 

Pamiętnik "Moje dzieciństwo" - idealny do scrapbookingu

Elegancki pamiętnik w formacie A4. Składa się ze 112 stron, na których można opisać najcenniejsze wspomnienia z pierwszych sześciu lat życia dziecka. Kartki wykonane z wysokiej klasy papieru o gramaturze 100g. Kartki nie przebijają tuszu i nie doprowadzają do "krzaczenia się liter". Pamiętnik wyposażony w tasiemkę, która służy do zaznaczenia ostatnio zapisanej strony. Twarda oprawa chroni księgę przed ewentualnymi defektami.

Pamiętnik można uzupełnić tekstem, ale też dobrze nada się do scrapbookingu. Poszczególne wspomnienia warto urozmaicić rysunkami, wycinankami lub naklejkami. Można także potraktować pamiętnik jako album na zdjęcia. Jego wymiar pozwala schować go bez żadnych przeszkód w znajdującym się w komplecie pudełku wspomnień.

OBEJRZYJ PAMIĘTNIK W ŚRODKU!

 

PRZECZYTAJ, ZANIM KUPISZ!

 1. Zdjęcia należy przyklejać do pamiętnika za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. Użycie kleju grozi pognieceniem się kartek, a to sprawi, że kronika nie będzie prezentować się w sposób estetyczny.
 2. Wykonując odciski stóp lub rączek, pamiętaj, by te nie ociekały farbą. W przeciwnym razie strony pamiętnika przesiąkną materiałem koloryzującym i ulegną zagnieceniu.

Co znajdziesz w pamiętniku?

 • Strona tytułowa
 • Spis treści
 • Miejsce do uzupełniania odpowiedziami na pytania pomocnicze
 • Miejsce na wolne zapiski rodziców do dziecka
 • Miejsce na zdjęcia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp
 • "List do maleństwa", w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku (po każdym roku życia). 

 

Komplet idealny na prezent

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? Prezentowany komplet sprawdzi się w tej roli idealnie. Upominek na chrzest, babyshower czy gwiazdkę. Elegancki i szykowny podarek dla młodych rodziców i ich pociechy.