Komplet SZARY LEN - Pudełko wspomnień + Pamiętnik

  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 229,00 zł 183,20 zł

KUPUJESZ KOMPLET NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Komplet zawiera pudełko wspomnień + pamiętnik "Moje dzieciństwo" w szarej lnianej okleinie. 

Memory Box o wymiarach 37x28x11 cm zamykany na magnes. Całość w tej samej okleinie, w którą oprawiony jest pamiętnik! 

Na górze pudełka tłoczony napis "Skarby Mojego Dzieciństwa". 

Pamiętnik "Moje dzieciństwo" w formacie A4, 112 stron - pierwsze 6 lat życia dziecka.

Miejsce na zapiski, zdjęcia i odciski dłoni i stóp. 

Co zawiera komplet?

Komplet składa się z pudełka wspomnień do przechowywania najważniejszych rzeczy z dzieciństwa (np. smoczków, śpioszki, opasek ze szpitala itp.) oraz pamiętnika "Moje dzieciństwo", w którym można opisać wszystkie najcudowniejsze chwile z pierwszych sześciu lat dziecka. Całość oprawiona okleiną w tym samym kolorze. Pamiętnik bez problemu zmieści się w pudełku.

 

Pudełko wspomnień na skarby z dzieciństwa

Pudełko o wymiarach 37x28x11 cm zamykane na magnes. Wykonane z dbałością o każdy detal. Na zewnętrznej stronie wieczka ozdobny napis tłoczony. Po stronie wewnętrznej umieszczono specjalną metryczkę do uzupełnienia danymi dziecka: imieniem i nazwiskiem, datą oraz miejscem urodzenia, wagą i długością ciała. Przewidziano również miejsce na fotografie. Dzięki metryczce pudełko może być w pełni spersonalizowane.


Pamiętnik "Moje dzieciństwo" - udokumentuj pierwsze miesiące życia swojego maluszka

Pamiętnik w formacie A4 zawiera 112 stron przeznaczonych do zapisywania najpiękniejszych wspomnień z życia dziecka do momentu ukończenia przez nie 6. roku życia. Kartki wyprodukowane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 100g. Nie przebijają atramentu. Twarda okładka w lnianym kolorze chroni wnętrze kroniki przed uszkodzeniami. Wygodna w użyciu tasiemka służy do zaznaczenia ostatnio zapisanej strony. Pamiętnik nadaje się też do scrapbookingu. Można go przyozdabiać ręcznie wykonanymi ozdobami lub naklejkami dostępnymi w ofercie naszego sklepu. Pudełko i pamiętnik są obite tą samą szarą lnianą okleiną. Dzięki temu stanowią razem doskonały komplet, który będzie zbiorem cudownych wspomnień z najmłodszych lat. 

 

OBEJRZYJ PAMIĘTNIK W ŚRODKU!

 

WAŻNE!

  1. Zdjęcia proszę przyklejać za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. W przeciwnym wypadku strony mogą się pozaginać i nie będą wyglądały estetycznie! 
  2. Odciski dłoni i stóp - proszę nie przykładać stóp lub dłoni dziecka do kartki, gdy są mokre od farby! Stopa lub dłoń musi być pomalowana, ale nie ociekająca farbą. W przeciwnym wypadku strony mogą się pozaginać i nie będą wyglądały estetycznie! 

 

Komplet idealny na prezent

Taki komplet świetnie sprawdzi się jako prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, chrztu, pierwszych urodzin dziecka czy babyshower. Elegancki zestaw, który na pewno docenią obdarowani rodzice. Pudełko i pamiętnik zmobilizują ich do gromadzenia najpiękniejszych wspomnień z początkowego okresu rodzicielstwa.