Komplet LEN - Pudełko wspomnień + Pamiętnik

 • szt.
 • 229,00 zł
 • Niedostępny

KUPUJESZ KOMPLET NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Komplet pudełko wspomnień + pamiętnik dziecka.

Produkty w tym samym kolorze.

Pudełko wspomnień o wymiarach 37,5x28,5x11 cm

Box zamykany na magnes.

Na górze pudełka tłoczony napis "Skarby Mojego Dzieciństwa". 

Pamiętnik "Moje dzieciństwo" - format A4.

112 stron na pierwsze 6 lat życia dziecka.

Miejsce na zapiski, zdjęcia i odciski dłoni i stóp. 

Co zawiera zestaw?

Komplet składa się z dwóch produktów: pudełka wspomnień na skarby z okresu dzieciństwa, a także specjalnego pamiętnika, w którym można udokumentować pierwsze sześć lat życia malucha. Oba elementy oprawiono w tę samą okleinę o kolorze lnianym. Dzięki temu zestaw prezentuje się bardzo elegancko. Produkt polski.

 

Pudełko wspomnień - jedyny w swoim rodzaju memory box

W pudełku wspomnień możesz przechowywać wszystkie najcenniejsze pamiątki z okresu dzieciństwa Twojej pociechy. Nie ma znaczenia, jakie przedmioty będziesz gromadzić. Mogą to być ubranka, zabawki, akcesoria w postaci smoczków lub butelek, zdjęcia itd. Pudełko o wymiarach 37x28x11 cm. Wieko zamykane na magnes. Wewnątrz znajduje się metryczka na dane dziecka, dzięki czemu pudełko może być w pełni spersonalizowane. Produkt wysokiej jakości. Box skutecznie uchroni pamiątki przed kurzem czy zniszczeniem.

 

Pamiętnik dziecka - wyjątkowa kronika rodzinna

Pamiętnik "Moje dzieciństwo" to jedyna w swoim rodzaju kronika z pierwszych sześciu lat dziecka. Składa się on ze 112 stron, które możesz zapełnić dowolnymi wspomnieniami z magicznego okresu wczesnego dzieciństwa swojego malucha. Kartki wykonano z wysokiej jakości papieru. Pamiętnik w formacie A4. Zmieści się w pudełku wspomnień będącego elementem zestawu. Kronika wyposażona w tasiemkę, którą zaznaczysz ostatnio zapisaną stronę. W pamiętniku możesz wkleić także zdjęcia czy wykonać odciski stóp lub rąk malucha.

OBEJRZYJ PAMIĘTNIK W ŚRODKU!

WAŻNE!

 1. Zdjęcia proszę przyklejać za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. Użycie kleju doprowadzi do pogniecenia się papieru.
 2. Proszę nie przykładać stóp lub dłoni dziecka do kartki, gdy są mokre od farby! Stopa lub dłoń muszą być jedynie delikatnie pomalowane. W przeciwnym wypadku strony mogą się pozaginać i nie będą wyglądały estetycznie! 

Pamiętnik dziecka składa się z następujących elementów:

 • Strona tytułowa, na której można zapisać imię i nazwisko właściciela kroniki (czyli dziecka)
 • Spis treści
 • Miejsce do uzupełnienia odpowiedzi na pytania pomocnicze
 • Miejsce na dowolne zapiski
 • Miejsce na zdjęcia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp - po każdym roku życia 
 • "List do maleństwa", w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku - po każdym roku życia. 


Idealny na prezent

Prezentowany komplet idealnie nada się na prezent. Kup pamiętnik + pudełko na chrzest dziecka, babyshower, pierwsze urodziny lub pod choinkę. Taki podarek na pewno spodoba się obdarowanym osobom i zmobilizuje ich do stworzenia jedynej w swoim rodzaju rodzinnej pamiątki, do której będą wracać systematycznie w przyszłości.