Komplet RÓŻ - Pudełko wspomnień + Pamiętnik

 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • Rabat: 30 %
 • 160,30 zł

Komplet zawiera pudełko wspomnień + pamiętnik "Moje dzieciństwo" obite taką samą okleiną płócienną w kolorze różowym.

Pudełko wspomnień o wymiarach 37x28x11 cm zamykane na magnes.

Na górze pudełka tłoczony napis w kolorze białym.

Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" w formacie A4.

Liczba stron: 112.

Miejsce na zapiski, zdjęcia i odciski dłoni i stóp. 

Wyjątkowy komplet dla dziecka i jego rodziców

Stwórz razem ze swoją pociechą wspaniałą pamiątkę z czasów beztroskiego dzieciństwa. Dzięki kompletowi w postaci pudełka i pamiętnika wspólnie zgromadzicie i udokumentujecie najwspanialsze wspomnienia z tego niepowtarzalnego okresu. Zestaw wykonany z tej samej okleiny w kolorze różowym. Elegancki i trwały. Pozwoli powrócić wspomnieniami do czasu dzieciństwa nawet za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat!


Pudełko wspomnień do przechowywania najważniejszy pamiątek z dzieciństwa 

Pudełko wspomnień (Memory Box) pomoże Ci gromadzić najważniejsze pamiątki z dzieciństwa Twojej pociechy w jednym miejscu. Jakie przedmioty możesz zbierać? Tak naprawdę wszystkie! Ubranka, zabawki, smoczki, butelki, buciki, czapeczki i wiele innych. Zachowaj to, co na danym etapie było dla malca czymś niezwykle ważnym. Box o wymiarach 37x28x11cm. Posiada wieko zamykane na magnes, dzięki czemu znajdujące się wewnątrz przedmioty są chronione np. przed kurzem. Ponadto, pudełko zawiera specjalną metryczkę do personalizacji. Można na niej umieścić takie dane malca, jak imię i nazwisko, datę urodzenia, wagę oraz wzrost. Znajdzie się również miejsce na wklejenie zdjęcia dziecka.

 

Pamiętnik "Moje dzieciństwo" - kronika dziecka do 6. roku życia

Drugim elementem kompletu jest pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo", w którym można dokumentować najważniejsze chwile z życia latorośli do jej szóstych urodzin. Kronika liczy 112 stron. Wykonana z papieru wysokiej jakości o gramaturze 100g. Pamiętnik w formacie A4 - łatwo schowasz go w pudełku wspomnień. Twarda oprawa chroni książkę przed uszkodzeniami. Wewnątrz pamiętnika znajdziesz:

 • Stronę tytułowa - z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska dziecka
 • Spis treści
 • Miejsce na odpowiedzi do pytań pomocniczych
 • Miejsce na wolne zapiski
 • Miejsce na zdjęcia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp dziecka
 • "List do maleństwa" - specjalną wiadomość, którą rodzice chcą przekazać dziecku na danym etapie jego rozwoju (po każdym roku życia).

 

Tu możesz sprawdzić, jak pamiętnik wygląda od wewnątrz:

OBEJRZYJ PAMIĘTNIK W ŚRODKU!

 

WAŻNE!

 1. Pamiętnik nadaje się do wklejania zdjęć. Aby nie poniszczyć kartek, należy stosować specjalne przylepce lub dwustronna taśmę. Użycie kleju może doprowadzić do zagnieceń stron.
 2. W pamiętniku można wykonać odciski stóp i dłoni dziecka. Ważne, by nie ociekały one farbą w trakcie tworzenia takiej pamiątki. W przeciwnym razie kartki pogniotą się i całość nie będzie prezentować się estetycznie.

 

Stwórz wyjątkową pamiątkę

Pudełko wspomnień oraz pamiętnik pozwolą wam stworzyć cenną rodzinną pamiątkę, do której będziecie wracać w przyszłości. Uchwyćcie wspólnie najpiękniejsze chwile z tego magicznego okresu. Komplet daje Wam pełną dowolność w gromadzeniu pamiątek oraz prowadzeniu kroniki. Nasz zestaw dobrze sprawdzi się także jako prezent. Można podarować go komuś bliskiemu np. z okazji świąt, chrztu, zbliżających się narodzin dziecka itd. Elegancki podarek na pewno przypadnie do gustu młodym rodzicom.