Nasze święta

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 99,00 zł 59,40 zł

Pamiętnik świąteczny dla całej rodziny! Utrwal wszystkie najpiękniejsze świąteczne chwile w jedynej w swoim rodzaju bożonarodzeniowej kronice. Elegancka, oprawiona w twardą okładkę, będzie Waszą cenną rodzinną pamiątką.

Podziękujesz sobie za kilkanaście lat, gdy razem z rodzina będziecie wspominać te magiczne świąteczne wspomnienia.

Obejmuje 10 lat świątecznych wspomnień. 

Każde Boże Narodzenie to portret rodzinny, oraz 7 stron na zdjęcia i opisy wspomnień. 

Liczba stron: 84 - aksamitnie gładki papier o gramaturze 100g.

Okładka: twarda oprawa w kolorze czerwieni ze złotym napisem.

KUPUJESZ NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Pamiętnik świąteczny dla całej rodziny

Kochasz Boże Narodzenie i chcesz, by każde święta w Twoim domu stały się niezapomniane?  Dzięki temu pamiętnikowi utrwalisz wszystkie najwspanialsze chwile spędzone

wspólnie z bliskimi przy wigilijnym stole lub na wesołym kolędowaniu! Oferujemy jedyną w swoim rodzaju kronikę do zapisywania świątecznych przeżyć.

Co rok będziecie powracać do wcześniejszych wpisów i wspominać ten wyjątkowy czas!

 

Kronika na najbliższe 10 lat!

Pamiętnik "Nasze święta" składa się z 84 stron, na których można zapisać wspomnienia z 10 kolejnych świąt bożonarodzeniowych! Każdy rok rozpoczyna się od specjalnej karty, na której należy umieścić rodzinny portret. W zbiegiem lat zauważysz, jak zmienili się poszczególni członkowie rodziny! Na jedno Boże Narodzenie przewidzianych jest 7 osobnych stron. Możesz je zagospodarować wedle własnego uznania - przez zapisywanie wspomnień, robienie rysunków, wklejanie zdjęć czy w dowolny inny sposób. Ograniczyć może Cię jedynie własna wyobraźnia. Pamiętnik dobrze nada się do świątecznego scrapbookingu. Całość oprawiona jest w twardą, elegancką okładkę. Pozwala ona uchronić produkt przez różnego rodzaju zniszczeniami. Kartki pamiętnika wykonano z wysokiej klasy gładkiego papieru o gramaturze 100g.