Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" - RÓŻ

 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • 139,00 zł

KUPUJESZ PAMIĘTNIK NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE! 

Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" w kolorze różowym.

Jedyna w swoim rodzaju kronika dziecka - idealna jako prezent prezent na chrzest, baby shower czy upominek bożonarodzeniowy.

Format: A4

Liczba stron: 112

Okładka - twarda, płócienna oprawa w kolorze różowym, elegancka i trwała z tłoczonym napisem w kolorze białym. 

Papier - aksamitnie gładki papier o gramaturze 100g. 

Tasiemka - do oznaczania miejsca, w którym skończyliście pisanie. 

Produkt wyprodukowany w Polsce! 

 

Chcesz zobaczyć przed zakupem, jak pamiętnik wygląda w środku? Sprawdź! Obejrzyj co jest w środku!

 

Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" - kolor różowy

Wyjątkowy album na najcenniejsze wspomnienia! Pamiętnik będzie doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka (szczególnie dla dziewczynki) lub dla przyszłych rodziców. Dzięki temu produktowi można zapisywać wszystkie najpiękniejsze chwile z pierwszych miesięcy życia maluszka. Chcesz upamiętnić moment, gdy Twoja latorośl wypowiada pierwsze słowa lub zaczyna chodzić? Pamiętnik "Moje dzieciństwo" sprawdzi się w tej roli doskonale!

Różowy pamiętnik "Moje dzieciństwo" idealnie sprawdzi się jako prezent na różne okazje dla dziewczynki. Możesz podarować taki upominek np. jako upominek pod choinkę, prezent na babyshower lub chrzest!

 

Udokumentuj pierwsze sześć lat życia Twojego dziecka!

Pamiętnik dziecka składa się ze 112 stron. Na każdej możesz udokumentować wszystkie najważniejsze wydarzenia z życia Twojego malucha. Szczegółowe dane dotyczące zawartości pamiętnika:

 • Strona tytułowa z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska właściciela pamiętnika
 • Spis treści
 • Miejsce do uzupełniania odpowiedziami na pytania pomocnicze
 • Miejsce na wolne zapiski rodziców
 • Miejsce na zdjęcia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp
 • Po każdym roku życia dziecka znajduje "List do maleństwa", w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku. 

Pamiętnik wydrukowano na wysokiej jakości gładkim papierze. Zapiski nie będą "przebijać się" na drugą stronę i "krzaczyć" po użyciu cienkopisów. Całość prezentuje się bardzo ekskluzywnie i elegancko. Dołączona do pamiętnika tasiemka pozwala z łatwością odnaleźć ostatnio zapisaną stronę.

 

WAŻNE!

 1. Zdjęcia najlepiej przyklejać do pamiętnika za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. W przeciwnym wypadku strony mogą się pozaginać i nie będą wyglądały estetycznie.
 2. Odciski dłoni i stóp - proszę nie przykładać stóp lub dłoni dziecka do kartki, gdy są mokre od farby! Stopa lub dłoń musi być pomalowana, ale nie ociekająca farbą. W przeciwnym wypadku strony mogą się odkształcić i nie będą wyglądały estetycznie.