Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" - SZARY LEN

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Brak
 • szt.
 • 139,00 zł 83,40 zł
 • Niedostępny

Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" - okładka w kolorze szarego lnu. Piękna kronika wykonana w stylu vintage!

KUPUJESZ PAMIĘTNIK NA PREZENT? NIE ZAPOMNIJ DAĆ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY GO ZA CIEBIE!

Wyjątkowa książka do zapisywania wszystkich najważniejszych wspomnień z pierwszych chwil życia dziecka. Dzięki niemu nie umkną Wam żadne sukcesy malucha, które odniesie niedługo po swoich narodzinach!

Format: A4

Liczba stron: 112 (przeznaczone na zapiski do 6. roku życia dziecka).

Okładka - twarda lniana oprawa, elegancka i trwała w szarym odcieniu z tłoczonym napisem w kolorze złotym.

Papier - aksamitnie gładki papier o gramaturze 100g.

Tasiemka - do oznaczania miejsca, w którym skończyliście pisanie. 

Produkt wyprodukowany w Polsce! 

 

 

 

Nie kupuj kota w worku. Zobacz, jak nasz pamiętnik prezentuje się od wewnątrz. Obejrzyj, co jest w środku!


Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" w kolorze szarego lnu - idealny na prezent!

Dzięki temu pamiętnikowi zgromadzicie wszystkie wspomnienia z pierwszych chwil życia dziecka w jednym miejscu! Elegancka, pięknie zdobiona kronika, która stanie się Waszą najcenniejszą pamiątką rodzinną. Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" sprawdzi się też jako prezent dla kogoś bliskiego. Można podarować go np. na babyshower, chrzest, gwiazdkę, urodziny czy jakąkolwiek inną okazję.

 

Kronika z pierwszych sześciu lat życia dziecka

Pamiętnik dziecka składa się ze 112 stron, na których można zapisać najważniejsze wydarzenia z pierwszych sześciu lat życia dziecka. Dokładna zawartość kroniki prezentuje się następująco:

 • Strona tytułowa z miejscem na umieszczenie informacji o właścicielu pamiętnika
 • Spis treści
 • Miejsce do uzupełniania odpowiedzi na pytania pomocnicze
 • Miejsce na wolne zapiski rodziców
 • Miejsce na zdjęcia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp
 • Po każdym roku życia dziecka znajduje się też miejsce na skonstruowanie "Listu do maleństwa", w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu maluchowi. 

 

Kartki pamiętnika zostały wyprodukowane z wysokiej jakości, gładkiego papieru. Nie przebija on tekstu i umożliwia pisanie różnymi przyborami (również cienkopisami). Całość prezentuje się bardzo schludnie i elegancko. Twarda okładka chroni produkt przez uszkodzeniami. Jej szary kolor sprawia, że sprawdzi się zarówno jako kronika dla chłopców, jak i dla dziewczynek.  Pamiętnik wyposażono dodatkowo w tasiemkę, którą można zaznaczyć ostatnio zapisaną stronę. Kronika sprawdzi się też jako materiał bazowy do scrapbookingu. Bez problemu można ją ozdabiać fotografiami czy dowolnymi wycinkami.

 

WAŻNE!

 1. Zdjęcia najlepiej przyklejać do pamiętnika za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. Użycie kleju sprawi, że strony się pogniotą i nie będą prezentować się zbyt estetycznie.
 2. Odciski dłoni i stóp - proszę nie przykładać stóp lub dłoni dziecka do kartki, gdy są mokre od farby! Stopa lub dłoń musi być po prostu pomalowana, ale nie ociekająca farbą. Przesiąknięty papier pogniecie się i nie będzie prezentować się atrakcyjnie.