Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" - BŁĘKIT

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • 139,00 zł

Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" w kolorze błękitnym.

JEŚLI JEST TO PREZENT - PROSIMY O INFORMACJĘ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA. ZAPAKUJEMY PAMIĘTNIK ZA CIEBIE! 

Oryginalny, jedyny w swoim rodzaju pamiętnik dla dzieci, w którym można umieścić najważniejsze wspomnienia z pierwszych miesięcy życia. Produkt wysokiej jakości. Oprawiony w twardą okładkę. Idealny materiał na cenną rodzinną pamiątkę. Dobrze też sprawdzi się jako prezent, np. na chrzest lub babyshower.

Format: A4

Liczba stron: 112

Okładka - twarda płócienna oprawa w kolorze błękitnym, elegancka i trwała z tłoczonym napisem w kolorze białym. 

Papier - aksamitnie gładki papier o gramaturze 100g. 

Tasiemka - do oznaczania miejsca, w którym skończyliście pisanie. 

Produkt wyprodukowany w Polsce! 

Przed zakupem możesz obejrzeć kilka stron Pamiętnika w środku! Sprawdź naszą galerię!

 

Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" - kronika w kolorze błękitnym

Jeśli chcesz uchwycić wszystkie najpiękniejsze chwile z dzieciństwa Twojego maluszka, to nasz pamiętnik jest produktem idealnym dla Ciebie. Na jego kartach zapiszesz informacje o pierwszych sukcesach pociechy, np. o pierwszych wypowiedzianych słowach czy postawionych kroczkach. Błękitna oprawa sugeruje, że dobrze sprawdzi się jako pamiętnik dla chłopca. Nic nie stoi na przeszkodzie, by służyła także dziewczynkom. Pamiętnik "Moje dzieciństwo" to doskonały pomysł na prezent na chrzest, babyshower, roczek czy Boże Narodzenie. Elegancki i oryginalny podarek na pewno przypadnie do gustu nie tylko maleństwu, ale też jego rodzicom.

 

Kronika dziecka - co znajdziesz w środku?

Pamiętnik dziecka składa się ze 112 stron, na których możesz zapisywać wspomnienia i najważniejsze momenty w rozwoju Twojego dziecka aż do uzyskania przez nie sześciu lat. Wnętrze kroniki skrywa następujące elementy:

 • Strona tytułowa z miejscem na informacje o właścicielu pamiętnika
 • Spis treści
 • Miejsce do uzupełniania odpowiedziami na pytania pomocnicze
 • Miejsce na wolne zapiski rodziców do dziecka
 • Miejsce na zdjęcia do wklejenia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp
 • Po każdym roku życia dziecka znajduje się miejsce na "List do maleństwa", w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku. 

Produkt w całości wykonany w Polsce. Kartki pamiętnika zostały wytworzone z wysokiej jakości gładkiego papieru. Nie przebija on tekstu i nie powoduje "wykrzaczanie się" liter, nawet przy użyciu cienkopisów. Kronika zawiera tasiemkę, którą można zaznaczyć ostatnio zapisaną stronę. Produkt idealnie nadaje się do scrapbookingu. Jego standardowe wymiary sprawiają, że bez problemu można przechowywać go w szufladzie, na półce czy też w jednym z dostępnych naszym w sklepie pudełku wspomnień.

 

WAŻNE! PRZECZYTAJ PRZED ZAKUPEM

 1. Zdjęcia należy przyklejać za pomocą specjalnych przylepców, papierowej taśmy lub zwykłej taśmy dwustronnej. Nie zalecamy używanie kleju, który sprawia, że na kartkach papieru pojawiają się zagniecenia.
 2. Odciski dłoni i stóp nie powinny być wykonywane, gdy na kończynach dziecka znajduje się zbyt dużo farby! Jej nadmiar doprowadzi do pojawienia się zagnieceń i pamiętnik nie będzie prezentować się estetycznie!