Pamiętnik "Moje dzieciństwo" - RÓŻ - OUTLET

 • szt.
 • 69,00 zł
 • Niedostępny

PRODUKT OUTLETOWY! - Nie podlega zwrotowi. 

Produkt posiada drobne uszkodzenia, wady okładki lub zabrudzenia. Są to najczęściej zaciągnięte nitki na okładce, delikatnie podgięte rogi okładki lub małe zabrudzenia. 

Wady nie są duże i nie wpływają w żaden sposób na użytkowanie produktu. 

Format: A4

Liczba stron: 112.

Okładka - twarda bawełniana oprawa w kolorze różowym, elegancka i trwała.

Tłoczony napis w kolorze białym.

Papier - aksamitnie gładki papier o gramaturze 100g. 

Tasiemka - do oznaczania miejsca, w którym skończyliście pisanie. 

Produkt wyprodukowany w Polsce! 

 

Zanim kupisz, sprawdź, jak pamiętnik prezentuje się w środku! Obejrzyj co jest w środku!


Pamiętnik dziecka w wyjątkowej formie

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju pamiętnik na gromadzenie najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa swojego dziecka. Dzięki tej księdze udokumentujesz rozwój malucha, zapiszesz wspomnienia ze wspólnie spędzonych dni, upamiętnisz pierwsze sukcesy pociechy. W ten sposób wspólnie stworzycie jedyną w swoim rodzaju kronikę rodzinną. Będziecie do niej wracać w przyszłości i wspólnie wspominać magiczny czas dzieciństwa.

 

Co znajdziesz w środku?

Pamiętnik składa się ze 112 stron, na których możesz dokumentować najważniejsze chwile z życia dziecka, do momentu aż skończy ono sześć lat. Kartki wyprodukowane z aksamitnego papieru o gramaturze 100g. Pisanie po nich to czysta przyjemność. Kartki nie przebijają atramentu, dzięki czemu tekst prezentuje się estetycznie. W pamiętniku znajdziesz:

 • Stronę tytułowa z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska dziecka
 • Spis treści
 • Miejsce do uzupełniania odpowiedziami na pytania pomocnicze
 • Miejsce na wolne zapiski rodziców
 • Miejsce na zdjęcia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp - po każdym roku życia 
 • "List do maleństwa", w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku - po każdym roku życia.

 

WAŻNE!

 1. Zdjęcia  należy przyklejać za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. Nie zalecamy używanie kleju, gdyż może on doprowadzić do pogniecenia się stron.
 2. W pamiętniku można wykonać odciski stóp i rączek dziecka. Te, nie mogą jednak ociekać farbą. W przeciwnym razie dojdzie do pogniecenia się kartek i całość nie będzie prezentować się estetycznie.
 3. Produkt OUTLETOWY - posiada niewielkie defekty, które nie wpływają na jego użytkowanie. Nie podlega zwrotowi.

 

Pamiętnik "Moje dzieciństwo" - idealny do scrapbookingu

Pamiętnik dziecka idealnie nada się także do scrapbookingu. Jeśli lubisz tworzyć własnoręczne ozdoby do albumów i gromadzisz różne pamiątki rodzinne, to nasza kronika jest produktem dla Ciebie. Bez problemu urozmaicisz kolejne strony wycinankami, rysunkami, naklejkami, wstążkami i innymi materiałami. Ograniczyć może Cię jedynie własna wyobraźnia. Pamiętnik daje duże możliwości personalizacji.