Pudełko wspomnień - Skarby mojego dzieciństwa - LEN

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
  • szt.
  • 129,00 zł
  • Niedostępny

KUPUJESZ PUDEŁKO NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY JE ZA CIEBIE! 

Pudełko wspomnień w kolorze lnianym.

Memory Box do przechowywania najważniejszy rzeczy z dzieciństwa dziecka: opaski ze szpitala, pierwszego smoczka itp.

Wymiary: 37x28x11 cm - zamykane na magnes.

Całość obita piękną lnianą okleiną. 

Na wewnętrznej stronie górnej pokrywy pudełka znajduje się metryczka, w której wpisujemy imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, wagę, wzrost, miejsce urodzenia oraz wklejamy zdjęcie. 

Na górze pudełka znajduje się tłoczony napis w kolorze białym.

Wyjątkowe pudełko na skarby z dzieciństwa

Chcesz zachować na lata przedmioty, które w pierwszych miesiącach życia Twojego dziecka były dla niego niezwykle ważne? Z pewnością przyda Ci się nasze pudełko wspomnień. To właśnie w nim schowasz zgromadzone pamiątki. Pierwszy smoczek, pierwsze śpioszki, ulubiona przytulanka i wiele innych - wszystkie zmieścisz w eleganckiej skrzyneczce, która stanie się dla Waszej rodziny cennym zbiorem wspaniałych wspomnień.

 

Memory box w kolorze lnianym

Pudełko wspomnień w klasycznym kolorze lnianym, które nadaje produktowi charakteru retro. Box zamykany na magnez. Wykonany z dbałością o każdy detal. Trwały, skutecznie uchroni pamiątki przed zakurzeniem czy zniszczeniem. Wymiary pudełka pozwalają umieścić w nim np. pamiętnik z dzieciństwa, który znaleźć można w ofercie naszego sklepu. Memory box w 100% wyprodukowany w Polsce.

 

Spraw komuś cudowny prezent

Pudełko wspomnień sprawdzi się także jako prezent. Podaruj je np. z okazji babyshower, pod choinkę, na chrzest lub po prostu bez okazji. Obdarowani takim upominkiem rodzice zostaną zmobilizowani do zbierania pamiątek z dzieciństwa swojej pociechy. Taki prezent powinien ucieszyć każdego!