Pudełko wspomnień - Skarby mojego dzieciństwa - RÓŻ

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 129,00 zł

KUPUJESZ PUDEŁKO NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY JE ZA CIEBIE! 

Różowe pudełko wspomnień na skarby z dzieciństwa.

Skrzynka do przechowywania najważniejszy rzeczy z dzieciństwa dziecka.

Wymiary: 37x28x11 cm.

Pudełko zamykane na magnes.

Całość obita piękną okleiną introligatorską - kolor: brudny róż. 

Na wewnętrznej stronie górnej pokrywy pudełka znajduje się metryczka do wypełnienia danymi dziecka.

Na górze pudełka znajduje się tłoczony napis w kolorze białym.

Gromadź pamiątki z dzieciństwa swojego maluszka!

Każda mama wie, że pierwsze miesiące życia dziecka są okresem pełnym magii i niemożliwych do opisania emocji. Nic więc dziwnego, że wiele osób zbiera pamiątki, które za jakiś czas przywołają wspomnienia z tego niepowtarzalnego czasu. Smoczki, śpioszki, malutkie skarpetki, czapeczki, opaska ze szpitala i wiele innych. Wszystko to możesz gromadzić w naszym pudełku wspomnień. Memory Box zaprojektowany z myślą o stworzeniu pięknej pamiątki z dzieciństwa Twojego maluszka.

 

Opis pudełka

Pudełko w kolorze różowym zamykane na magnes. Po wewnętrznej stronie wieka znajduje się gotowa do wypełnienia metryczka, na której można umieścić takie dane jak imię i nazwisko dziecko, data urodzenia, miejsce urodzenia, waga oraz wzrost. Jest także osobne miejsce na wklejenie fotografii właściciela skrzyneczki. Dzięki temu box będzie w pełni spersonalizowany. Na wierzchu tłoczony napis "Skarby dzieciństwa". Wymiary pudełka pozwalają przechowywać w nim np. pamiętnik dostępny w ofercie naszego sklepu. Produkt polski.

 

Pudełko wspomnień idealne na prezent

Szukasz pomysłu na prezent z okazji chrzcin lub babyshower? Pudełko wspomnień będzie doskonałym podarkiem na takie okazje! Eleganckie, wykonane w sposób staranny i estetyczny, na pewno przypadnie do gustu obdarowanym.