Pudełko wspomnień - Skarby mojego dzieciństwa - SZARY LEN

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 129,00 zł

KUPUJESZ PUDEŁKO NA PREZENT? DAJ NAM O TYM ZNAĆ W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA! ZAPAKUJEMY JE ZA CIEBIE! 

Pudełko wspomnień - "Skarby Mojego Dzieciństwa" - kolor szarego lnu.

Memory box do przechowywania najważniejszy rzeczy z dzieciństwa, np. opaski ze szpitala, pierwszego smoczka, pierwszych śpioszków itp. 

Wymiary: 37x28x11 cm.

Pudełko zamykane na magnes.

Całość obita piękną szarą lnianą okleiną. 

Na wewnętrznej stronie górnej pokrywy pudełka znajduje się metryczka, w której wpisujemy dane dziecka.

Na górze pudełka znajduje się tłoczony napis w kolorze złotym.

Pudełko na najważniejsze skarby z dzieciństwa

Chcesz zatrzymać różne przedmioty, które na danym etapie rozwoju dziecka były dla niego niezwykle cenne? Masz zamiar stworzyć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę tych cudownych chwil? Nasze pudełko wspomnień na pewno Ci w tym pomoże. Kompletuj tego rodzaju przedmioty w jednym miejscu. Nie pozwól, by cokolwiek zgubiło się wśród innych pamiątek w domu. Wyjątkowy memory box sprawi, że wszystkie drobiazgi z okresu dzieciństwa Twojego malucha staną się niezwykle cenne.

 

Jak wykonane jest pudełko?

Pudełko zostało obite okleiną w takich kolorach w jakich występują pamiętniki. W tym przypadku jest to szary len. Pudełko zamykane jest na magnes. Na jego wieku znajduje się tłoczony napis. Wewnątrz znaleźć można metryczkę do uzupełnienia takich danych jak imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, miejsce urodzenia, waga oraz wzrost. Jest także osobne miejsce na wklejenie fotografii właściciela pudełka. Całość wykonana jest z trwałego materiału. Rozmiary przystosowane są do tego, by wewnątrz zmieścił się pamiętnik "Moje dzieciństwo". Oba produkty stanowią w ten sposób doskonały komplet, który będzie zbiorem cudownych wspomnień z najmłodszych lat. Pudełko wspomnień zostało wyprodukowane w Polsce.

 

Pomysł na prezent

Szukasz pomysłu na prezent z okazji chrztu lub pierwszych urodzin maluszka? Pudełko wspomnień sprawdzi się w tej roli doskonale. To elegancki i oryginalny podarek, który na pewno zostanie doceniony przez obdarowanych. Dzięki niemu stworzą wyjątkową rodzinną pamiątkę, do jakiej będą wracać co jakiś czas w przyszłości.