Zacznij tutaj

Nawigacja po sklepie!

Co tu znajdziesz i gdzie masz szukać?

Zatrzymując wspomnienia, zapisując je, opisując zdjęcia – zatrzymasz czas.

Poczujesz za kilkanaście lat to samo co czujesz teraz, gdy patrzysz na swoje małe dziecko i chcesz, by czas stanął w miejscu.

Znajdziesz tu wiele możliwości, dzięki którym zatrzymasz wspomnienia: 

 

  1. Pamiętnik dziecka „Moje dzieciństwo” – lubisz mieć wszystko dokładnie zanotowane, a zdjęcia opisane?

W tym albumie dziecka każde wspomnienie będzie miało swoje miejsce. Wkleisz zdjęcia, zrobisz opis każdego miesiąca lub roku (pamiętnik dziecka obejmuje czas od ciąży do 6-tego roku życia), każdy miesiąc to odcisk dłoni i stóp twojego maluszka. Zobaczysz jak szybko rośnie! Pomocnicze pytania pomogą Ci w uzupełnianiu treści. Pamiętnik dziecka znajdziesz tutaj. Możesz też obejrzeć pamiętnik dziecka w środku - Obejrzyj Pamiętnik w środku!
 
 
  1. Album na zdjęcia – jeśli wolisz bardziej uniwersalną formę zatrzymywania wspomnień, możesz wybrać album na zdjęcia dziecka.

Duże karty, na których przykleisz zdjęcia plus dodasz do nich opisy wspomnień. Wszystko wg Twojego własnego pomysłu. Chcesz zapamiętać ważne wydarzenia, podsumować rok? Album na zdjęcia będzie idealny. Znajdziesz je w różnych rozmiarach i kolorach tutaj.

 

 

  1. Pudełko wspomnień – pierwszy smoczek, pierwsze ubranko ulubiona przytulanka – możesz je przechować bezpiecznie w naszym memory box.

Duże pudełko, które pomieści coś więcej niż tylko smoczek i pukiel włosów. W nim schowasz pamiątki z pierwszych lat życia, takie jak pierwsze rysunki, kartki z urodzin itp. Pudełka w różnych kolorach znajdziesz tutaj. Możesz też wybrać komplet Skarby dzieciństwa – pamiętnik dziecka plus pudełko wspomnień – mają taki sam kolor okleiny i są idealnym prezent na chrzest lub babyshower. Komplety znajdziesz tutaj.

 

 

  1. Dziecięce złote myśli – może Twoje dziecko ma już około dwóch lat, a Ty nie jesteś w stanie przypomnieć sobie w szczegółach wszystkich chwil z okresu niemowlęcego?

Dziecięce złote myśli będą idealnym rozwiązaniem. Zapiszesz w nich zabawne, zaskakujące wypowiedzi swojego dziecka, rozmowy z nim, ale też ważne dla Was wydarzenia. Idealny prezent na roczek, dla dwulatka. Nie ma w nim żadnych pytań pomocniczych piszesz to co chcesz zapamiętać. Możesz obejrzeć je tutaj.

 
 
  1. Akcesoria do albumów, scrapbookingu, długopisy

Tutaj znajdziesz naklejki do zdjęć, farby do odcisków dłoni i stóp dziecka, różnego długopisy, taśmy i dodatki. Wszystko możesz obejrzeć tutaj.

 

 

Wszystkie albumy i pamiętniki będę doskonałym pomysłem na prezent. Zarówno jako prezent dla dziecka, prezent na chrzest, na roczek czy z okazji przyjęcia babyshower. Jeśli kupujesz pamiętnik na prezent - zapakujemy go za Ciebie!