Prezent na chrzest - Pamiętnik Moje dzieciństwo + Dziecięce złote myśli

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest
 • szt.
 • 228,00 zł 199,00 zł

Zestaw na prezent z okazji chrzcin. Jeśli mamy zapakować, go w formie prezentu - daj znać w uwagach do zamówienia. 

Idealny prezent na chrzciny, który zaskoczy całą rodzinę, będzie wyjątkową pamiątką a nie kolejnym bibelotem, który zostanie porzucony w szafie. 

W skład zestawu wchodzą: 

1) Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo"  - kronika do uzupełniania najważniejszymi wydarzeniami, krokami milowymi w rozwoju dziecka. Od czasu ciąży do 6-tego roku życia. 112 stron z miejscem na zdjęcia, zapiski wspomnień oraz odciski dłoni i stóp. Twarda, płócienna oprawa.

2) Dziecięce złote myśli - pamiętnik na wszystkie powiedzonka dziecka. Do zapisywania zabawnych, zaskakujących rozmów z dzieckiem, jego wypowiedzi. W twardej płóciennej oprawie, wyjątkowa pamiątka dla całej rodziny. 

Dostępne różne wersje kolorystyczne: 

Pamiętnik Moje dzieciństwo: różowy, błękitny, len, szary len

Dziecięce złote myśli: jasnoszary, pastelowy morelowy, cappuccino

Wybierz kolor powyżej tego opisu. 

 

Opinie klientów o produktach:

1. "Chcę Pani bardzo podziękować za pięknie zapakowane albumy. Niestety, nie mogę się jeszcze nimi nacieszyć, bo mieszkam w Londynie, a przesyłka dotarła do domu rodzinnego, ale siostra wysłała mi zdjęcia. Poprosiłam żeby otworzyła przesyłkę i albumy ale powiedziała, że są tak pięknie zapakowane, że nie ma serca ich otwierać więc czekają aż przylecę do Polski ;) Jeszcze raz dziękuję. Warte każdej złotówki!"

2. "Chciałam Państwu serdecznie podziękować za zrealizowanie mojego zamówienia w weekend. Dzięki temu przekazałam wczoraj prezenty znajomym, którym dziecięce złote myśli bardzo się podobały!:) Jeszcze raz dziękuję bardzo!:)"

3. "Dzisiaj odebrałam paczkę. Bardzo bardzo dziękuję za pamiętnik. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Piękna pamiątka, zabieram się za pisanie. Na pewno wrócimy do Państwa jeszcze czy to zamówić coś na prezent czy później dla drugiego maleństwa."

4. "Otrzymałam dziś od Państwa przesyłkę i muszę powiedzieć, że jestem zachwycona!!! Pamiętnik jest wspaniały, piękny i cudowny! Taki bardzo estetyczny! A zapakowany tak ślicznie, że szkoda było rozpakować. Jeden mamy zapakowany na prezent dla znajomych i na pewno też będą zachwyceni!" 

Pamiętnik dziecka "Moje dzieciństwo" 

Jedyna w swoim rodzaju kronika dziecka - idealna jako prezent prezent na chrzest, baby shower czy upominek bożonarodzeniowy.

Tutaj możesz obejrzeć pamiętnik w środku oraz zobaczyć spis treści. 

Format: A4

Liczba stron: 112

Okładka - twarda, płócienna oprawa w 4 różnych kolorach, elegancka i trwała z tłoczonym napisem w kolorze białym lub złotym.

Papier - aksamitnie gładki papier o gramaturze 100g.

Tasiemka - do oznaczania miejsca, w którym skończyliście pisanie.

 

Dziecięce Złote Myśli

Dziennik do zapisywania śmiesznych powiedzonek dziecka, rozmów z nim, wspomnień z dzieciństwa, które chcemy zachować. Wyjątkowy produkt, który sprawdzi się idealnie jako prezent na roczek lub

prezent dla dwulatka. Wspaniała pamiątka rodzinna.

Format A5

Liczba stron: 152 - 294 miejsca na zapisanie konkretnych powiedzonek/wydarzeń. 

Okładka: twarda lniana oprawa w 3 różnych kolorach. Tłoczony napis w kolorze złotym. 

Papier: najwyższej jakości o gramaturze 120g. 

Tasiemka do oznaczania miejsca. 

 

Moje dzieciństwo

To wyjątkowy album na najcenniejsze wspomnienia! Pamiętnik będzie doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka lub dla przyszłych rodziców. Dzięki temu produktowi można zapisywać wszystkie najpiękniejsze chwile z pierwszych miesięcy życia maluszka. W nim upamiętnisz daty pierwszych słów Twojego dziecka, pierwszych kroków. 

Udokumentuj pierwsze sześć lat życia Twojego dziecka!

Pamiętnik dziecka składa się ze 112 stron. Na każdej możesz udokumentować wszystkie najważniejsze wydarzenia z życia Twojego malucha. Szczegółowe dane dotyczące zawartości pamiętnika:

 • Strona tytułowa z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska właściciela pamiętnika
 • Spis treści
 • Miejsce do uzupełniania odpowiedziami na pytania pomocnicze
 • Miejsce na wolne zapiski rodziców
 • Miejsce na zdjęcia
 • Miejsce na odciski dłoni i stóp
 • Po każdym roku życia dziecka znajduje "List do maleństwa", w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku. 

WAŻNE!

 1. Zdjęcia najlepiej przyklejać do pamiętnika za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. W przeciwnym wypadku strony mogą się pozaginać i nie będą wyglądały estetycznie.
 2. Odciski dłoni i stóp - proszę nie przykładać stóp lub dłoni dziecka do kartki, gdy są mokre od farby! Stopa lub dłoń musi być pomalowana, ale nie ociekająca farbą. W przeciwnym wypadku strony mogą się odkształcić i nie będą wyglądały estetycznie.

 

Dziecięce złote myśli

Pamiętnik składa się ze 152 stron najwyższej jakości papieru. Ilość stron pozwala na zapisanie aż 294 powiedzonek, rozmów lub zapisania tego co dziecko zrobiło, a chcielibyśmy to zapamiętać. Dzieci zadają mnóstwo pytań, w okresie dzieciństwa mają bardzo dużo do powiedzenia a ich wypowiedzi są często zaskakujące, bardzo zabawne i nieprzewidywalne, dlatego warto je zapisać. Dziecięce Złote Myśli przechowają te wszystkie cudowne powiedzonka na przyszłości, byście razem za kilkanaście lat mogli wspominać ten cudowny okres bujnej dziecięcej wyobraźni. 

Format szkolnego zeszytu - możesz go mieć ze sobą na wakacjach, pod ręką w domu lub w torebce na wyjeździe - jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca, a nigdy nie wiadomo co przyjdzie do głowy małemu człowiekowi. 

Układ pozwalający na dowolność - zapiszesz datę lub wiek dziecka, miejsce, a tekst umieścisz w ramce. Ramka pozwala na dowolne uzupełnianie. Jeśli chcesz zapisać dłuższą rozmowę masz dużo miejsca, ale jeśli jest to tylko jedno zdanie zapiszesz je na środku i całość będzie lepiej wyglądać. 

Wspaniały prezent na roczek, dla dwu- i trzylatka. Ograniczenie wiekowe nie istnieje, możesz zapisywać do kiedy macie ochotę i starczy miejsca. 

Twarda oprawa oraz szycie sprawią, że pamiętnik będzie wyglądał pięknie po latach a zapisane w nim wspomnienia będę bezpiecznie przechowane.